Zapowiedzi telefoniczne

Wykonuję profesjonalne usługi lektorskie: powitania telefoniczne, zapowiedzi do central telefonicznych, infolinii, poczty głosowej, komunikaty telefoniczne, automatycznej sekretarki, do automatycznych biur obsługi klienta. Posiadam duże doświadczenie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi nagrania zapowiedzi telefonicznych.

Nagrania lektorskie

Wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby reklamowe, filmowe i inne. Jeśli potrzebujesz nagrania lektorskiego do reklamy telewizyjnej lub radiowej, do filmu internetowego, korporacyjnego, szkoleniowego, instruktażu, samouczka, zapowiedzi telefonicznej, nagrania IVR, powitania telefonicznego, komunikatu głosowego, wskazania sponsorskie, głosu lektorskiego do oprawy TV/radio, reklamy w radiu i Internecie - zapraszam do kontaktu. Realizuję profesjonalne usługi lektorskie w konkurencyjnych cenach.

Posłuchaj przykładów:

Chcesz zlecić podobne nagranie? Zapraszam do kontaktu.

Oferuję stworzenie komunikatów zarówno do prostych infolinii (krótkie zapowiedzi i powitania) oraz tych rozbudowanych central telefonicznych. Nagrania mają wyraźny dźwięk, brzmią czysto. Zasady współpracy są bardzo proste: po przesłaniu tekstu do nagrania wysyłana jest do Państwa cena za wykonanie usługi. Po akceptacji przystępuję do realizacji, która najczęściej trwa maksymalnie 4 dni robocze. Gotowe komunikaty przesyłam do Państwa wraz z fakturą. Nagrania dostarczam w wybranym formacie wave lub mp3. W cenie zawarte jest pocięcie nagrania według przesłanego przez klienta schematu. Zapowiedzi nagrywam w języku polskim i angielskim.

Zapowiedzi telefoniczne to obecnie standard w obsłudze klienta. Jeżeli Twoja firma posiada oddział pomocy technicznej lub telefoniczne biuro obsługi klienta to zalecane jest, aby korzystać z systemów zapowiedzi głosowych IVR. Wykonuję nagrywanie zapowiedzi telefonicznych i profesjonalne nagrania lektorskie z wykorzystaniem w ów centralach.

Cennik

Każde zlecenie wycenane jest indywidualnie. Orientacyjny koszt nagrania lektorskiego do zapowiedzi telefonicznej to 200 zł za 60 sekund nagrania. Krótsze powitania to koszt od 50 zł.

Rodzaj nagraniaCena
Krótkie zapowiedziod 50 zł + VAT
Zapowiedź telefonicznaod 50 zł + VAT
Powitanie telefoniczneod 50 zł + VAT
Centrala telefoniczna IVRod 200 zł + VAT

Wszystkie podane kwoty mają charakter informacyjny. Wystawiam faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły i dokładną wycenę.

Jak zamówić nagranie zapowiedzi telefonicznej?

Wyślij tekst zapowiedzi do nagrania za pomocą formularza kontaktowego lub na adres e-mail. W odpowiedzi dostaniesz cenę za wykonanie nagrania. Po akceptacji i przesłaniu danych do faktury gotowe nagranie i faktura lądują w Twojej skrzynce e-mailowej. Zapowiedzi standardowej długości realizowane są w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Napisz do mnie:

Wyślij do mnie wiadomość. Zapytaj o cenę lub wyślij zamówienie nagrania. Z przyjemnnością odpowiem na pytania

Przydatne

Przykładowe zapowiedzi telefoniczne
Informacja o nagrywaniu rozmowy
Darmowe zapowiedzi
Formaty plików dźwiękowych
Kontakt