Powitania telefoniczne

Jestem lektorem i nagrywam swój głos do powitań telefonicznych, poczty głosowej, zapowiedzi i centralek telefonicznych. Jeśli potrzebujesz nagrania powitania telefonicznego chętnie wykonam je dla Ciebie.

Posłuchaj przykładu:

Nagram dla Ciebie profesjonalne powitanie telefoniczne, a gotowy plik dźwiękowy przęślę Ci na skrzynkę e-mail w wybranym formacie (mp3 lub wave). Realizacje powitań telefonicznych wykonuję najczęściej w czasie do dwóch dni roboczych.

Cennik

Każde zlecenie wycenane jest indywidualnie. Orientacyjny koszt nagrania lektorskiego do zapowiedzi telefonicznej to 200 zł za 60 sekund nagrania. Krótsze powitania to koszt od 50 zł.

Rodzaj nagraniaCena
Krótkie zapowiedziod 50 zł + VAT
Zapowiedź telefonicznaod 50 zł + VAT
Powitanie telefoniczneod 50 zł + VAT
Centrala IVRod 200 zł + VAT

Wszystkie podane kwoty mają charakter informacyjny. Wystawiam faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły i dokładną wycenę.

Usługi lektorskie

Od lat świadcze usługi lektorskie. Nagrywam nie tylko powitania telefoniczne i zapowiedzi, ale również reklamy radiowe, telewizyjne i internetowe. Mój głos świetnie nadaje się do filmów reklamowych, instruktażowych, szkoleniowych i turystycznych. Nagrywam także audiodeskrypcje i komunikaty głosowe do dźwiękowych systemów ostrzegawczych. Korzystając z moich usług pomijasz pośredników naliczających prowizje do kosztów nagrania, dlatego moje ceny są atrakcyjne w stosunku do banków głosów. Zachęcam do kontaktu po szczegóły wyceny Twojego nagrania.

Napisz do mnie:

Wyślij do mnie wiadomość. Zapytaj o cenę lub wyślij zamówienie nagrania. Z przyjemnnością odpowiem na pytania

Przydatne

Przykładowe zapowiedzi telefoniczne
Informacja o nagrywaniu rozmowy
Darmowe zapowiedzi
Formaty plików dźwiękowych
Kontakt