Zapowiedzi do central telefonicznych

Jestem lektorem i nagrywam swój głos do centralek telefonicznych, automatycznych sekretarek, powitań, IVR, wirtualnych central. Jeśli potrzebujesz nagrania do centrali telefonicznej zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Posłuchaj przykładu:

Wykonam dla Ciebie profesjonalne nagranie do centrali telefonicznej. Czas realizacji nagrania zazwyczaj nie przekracza dwóch dni roboczych.

Cennik

Każde zlecenie wycenane jest indywidualnie. Orientacyjny koszt nagrania lektorskiego do zapowiedzi telefonicznej to 200 zł za 60 sekund nagrania. Krótsze powitania to koszt od 50 zł.

Rodzaj nagraniaCena
Krótkie zapowiedziod 50 zł + VAT
Zapowiedź telefonicznaod 50 zł + VAT
Powitanie telefoniczneod 50 zł + VAT
Centrala IVRod 200 zł + VAT

Wszystkie podane kwoty mają charakter informacyjny. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu po szczegóły i dokładną wycenę.

Profesjonalny głos w centrali telefonicznej

Firmowa centrala telefoniczna to nie tylko narzędzie do komunikacji z klientami, ale również wizytówka przedsiębiorstwa. Profesjonalnie wykonane nagrania przyczyniają się do znacznego polepszenia wizerunku firmy, poprawy wiarygodności i zwiększenia zaangażowania klientów, co przekłada się na większe zaufanie dla produktów i usług firmy.

Co powinny zawierać zapowiedzi centrali telefonicznej?

Firmowa centralka powinna zawierać tylko niezbędne informacje, a jej celem jest ułatwienie komunikacji między firmą a klientem lub partnerem biznesowym. Co powinna zawierać:

Napisz do mnie:

Wyślij do mnie wiadomość. Zapytaj o cenę lub wyślij zamówienie nagrania. Z przyjemnnością odpowiem na pytania

Przydatne

Przykładowe zapowiedzi telefoniczne
Informacja o nagrywaniu rozmowy
Darmowe zapowiedzi
Formaty plików dźwiękowych
Kontakt